3 סיבות לבצע השתלת שיניים

יש מי שאומרים שאנשים בעולם מתחלקים ל-2: אלו שמחליטים בגיל צעיר שבעתיד הם יערכו השתלת שיניים ואלו שלא חושבים על זה בכלל.

אנחנו כאן כדי לשבור כמה מיתוסים בנושא. קודם כל, אין קשר לגיל בנוגע להשתלת שיניים.

יש מי שמבצע השתלת שיניים בגיל צעיר ויש מי שבגיל מבוגר.

כך שלא משנה באיזה גיל אתם, עליכם להכיר את 3 הסיבות לביצוע של השתלת שיניים, הנה הן:

 

סיבה מספר 1 – כדי לשקם חיוך לאחר עקירה

מכירים את הרגע הזה שבו אתם מגיעים אל רופא השיניים ומגלים שהכאב החד שהרגשתם בשן הוא לא סתם חור בשן? אלא הליך מורכב יותר שנקרא טיפול שורש? אם אתם מכירים את המצב הזה, אנחנו כנראה לא צריכים להגיד לכם שטיפול שכזה עלול לא פעם להביא לעקירה (בגלל שלא שמרתם על השיניים שלכם, לא חלילה בגלל טעות של הרופא המטפל). במצבים שבהם מבצעים עקירה לאחר טיפול שורש, נשאר חיוך "חסר". כלומר, חיוך עם שן חסרה או כמה שיניים חסרות. לא צריך להשלים עם חיוך חסר, ניתן לבצע השתלת שיניים ולהביא להשלמה של החיוך, כדי שהוא יהיה אסתטי ומזמין.

 

סיבה מספר 2- כי זה מעלה את הביטחון העצמי

לא מעט אנשים בוחרים להגיע מידי יום אל מרפאת שיניים בנס ציונה בגלל הסיבה הזו. השתלת שיניים מאפשרת להעלות את הביטחון העצמי. הרי חיוך חסר, כזה שאין בו שיניים גורם לתחושה לא נעימה בחלל הפה והדבר משליך גם על תחושה נפשית לא נעימה. זה הרי ידוע שאנשים שיש להם חיוך חסר חווים חוסר ביטחון עצמי ברמה גבוהה. אלו מהם שמודעים לכך ובוחרים לשנות את המצב, מבצעים השתלת שיניים כדי להחזיר לעצמם את הביטחון.

 

סיבה מספר 3 – כי זה יפה

דיברנו מעט על הסיבה הזו בשורות הקודמות, אבל אי אפשר שלא להעניק לה מקום של כבוד בפסקה נפרדת. השתלת שיניים מאפשרת ליהנות מחיוך יפה ואסתטי, כזה שגורם לכל אחד להסתכל במראה ולהרגיש שהוא נראה טוב. חיוך ללא שיניים לעומת זאת, נתפס בעיני רבים כלא יפה ולא אסתטי.

 

סיבה מספר 4 – כי זה נוח

אם יש לכם חסר בשן אחת או מספר שיניים, אתם בטח מבינים את הכותרת הזו. כשיש חסר של שן, אתם צפויים להרגיש את החסרונות הבאים:

  • אי נעימות בחלל הפה
  • הצטברות של שאריות אוכל בין השיניים
  • התפתחות של עששת בשיניים הסמוכות (בעקבות החיסרון שנכתב לעיל)

לכן, רבים מחליטים לבצע השתלת שיניים, כדי ליהנות מיתרונות בריאותיים וגם מנוחות ללא תחרות.

 

לסיום

עד כאן 3 הסיבות לביצוע השתלת שיניים. כעת, כשאתם מודעים לסיבות אלו, אנו ממליצים לכם לפנות אל רופא שיניים ולתאם תור בהקדם לביצוע השתלה. מאחלים לכם שתגיעו לחיוך מושלם ומלא ממש בקרוב.

טיפול רפואי

 

 

חיוך
מה היה לנו עד עכשיו?