האם אפשר לשלב מספר טיפולי שיניים?

יש אנשים אשר לא עשו סתימה בחיים שלהם ולא יודעים איך נראית מרפאת שיניים מבפנים.

לעומת זאת יש הרבה מאוד אנשים אשר מבלים שבועות במרפאת השיניים ועושים כל טיפול אפשרי עקב בעיות שיניים.

אז נכון שיניים בריאות תלויות מאוד במה שאנו עושים בכדי לשמור עליהן אך באותה נשימה אנו חייבים לציין לפעמים פשוט הגנטיקה מכריעה אותנו ומובילה אותנו לבעיות שיניים רבות.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי כיום מי שסובל ממספר בעיות בשיניים צריך לבצע מספר טיפולי שיניים במקביל.

כך למשל אפשר לבצע השתלת שיניים, ציפוי חרסינה, סתימה, גשר על השיניים ועוד ועוד.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי כדאי לכם לברר מראש איזה טיפולים תצטרכו לעבור ורק אז להחליט מה אתם רוצים לעבור ומי הרופא אשר יטפל בכם בצורה הטובה ביותר שיש.

 

האם יש דבר כזה התמחות ברפואת שיניים?

עליכם לדעת כי יש דבר כזה התמחות ברפואת שיניים וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. עליכם להבין כי לא כל אחד יכול לטפל בכם כמו שצריך גם אם הוא רופא שיניים. יש רופאים המתמחים בשיקום הפה, יש רופאים המתמחים בכירורגיה וכל אחד מכם צריך לבחור את הרופא אשר מומחה בטיפול שהוא צריך. אז איך נדע למה הרופא שלנו מתאים? אם כן זה פשוט מאוד לפני שאתם בוחרים רופא שאלו אותו מה ההתמחות שלו. לכל רופא יש התמחות משלו והרופא לא ירמה אתכם וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בחכמה.

 

מהו טיפול all on 6?

השתלת שיניים היא בין הטיפולים הנפוצים ביותר שיש ברפואת שיניים. העניין הוא שכיום פותחה שיטה חדשה שהיא all on 6 אשר מאפשרת לבצע השתלה של כל מערכת השיניים בבת אחת. כך מי שצריך להחליף את כל השיניים יכול פשוט מאוד לבצע את הטיפול הזה וזה דבר נהדר. עליכם לדעת כי בטיפול של ALL ON 6 מחברים ללסת את השיניים המלאכותיות וכך השיניים מחזיקות מעמד למשך שנים ואתם מרגישים כאילו יש לכם שיניים חדשות לכל דבר ועניין. לא רק זאת אלא שבניגוד לשיניים תותבות אתם לא צריכים להוציא כל לילה את השיניים וזה יתרון גם מבחינה אסתטית וגם מבחינה רפואית ולכן ההליך הזה הוא כה נפוץ.

 

מהו טיפול למינייט?

למינייט הוא טיפול רפואי של ציפוי חרסינה לשיניים. במקרה שבו נשברת לכם שן קדמית או שמא השיניים כבר צהובות מאוד אין ברירה אלא לשים חרסינה על השן וזה טיפול למינייט. הטיפול עצמו פחות מסובך מאשר ALL ON 6 ולכן גם יותר נפוץ ואין ספק כי לטיפול הזה מבחינה אסתטית ומבחינת הנוחות שלכם יש הרבה מאוד יתרונות.

 

מרפאה

חדר טיפולים
מה היה לנו עד עכשיו?