טיפולים בכאבי שיניים באמצעות דיקור סיני

   

דיקור סיני שייך לרפואה סינית המשלימה אשר תפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות בישראל. אומנם דיקור סיני הינה שיטת טיפול עתיקה, אך בשנים האחרונות היא נכנסה לתודעתנו וזוכה להצלחות מרובות בתחומי רפואה שונים. כיום, אנשים רבים מתעניינים בדיקור סיני ובניהם גם טיפולי שיניים העוזרים למגר כאבי שיניים, אך גם דיקור סיני מוכר לנו מכאבי גב, שרירים, מחלות שונות ועוד מיני רבים. דיקור סיני הינו מתבסס על תפיסה מסוימת אשר קובעת כי – בגופינו זורמת אנרגיה אשר משפיעה על גופנו וכאשר אנרגיה שלילית זורמת בגוף האדם, היא משפיעה לרעה על חייו. דיקור סיני ידוע בקסמיו הרבים בעת כאבים שונים שלא ניתן להם מענה בקפואה הקונבנציונלית, והוא סוחף אליו אנשים רבים מכל רחבי העולם הנהנים מחיים טובים יותר.

דיקור סיני לטיפול בכאבי שיניים

על פי הרפואה הסינית, השיניים הם אלו שמייצגים את מצבו הרפואי של האדם ושל אבריו בגוף, לכן מבט על שיניו של האדם והבחנה נכונה יכולים לשפוך אור על מצבו האנרגטי של האדם אשר סובל בכאבי שיניים וחניכיים. למעשה, על פי גישה זאת השיניים הם לא רק אמצעי ללעיסת מזון, אלה הרבה יותר מזה. לדוגמא – בעיה מסוימת בשיניים עלולה לבשר בעיה מסוימת בעמוד השדרה ואפילו להפך, בעיות שונות ביציבה ובעמוד השדרה יכולות להצביע על קשיים בלעיסה וכך הלאה.

בנוסף לכל אלו, הרפואה הסינית טוענת כי בריאותן ומצבן של השיניים בפינו נקבעים כבר בזמן ההיריון וישנה השפעה רבה על המזונות אותם צורכת האם ההרה על התינוק שברחמה והם אלו שמשפיעים על בריאות שיניו בחייו. לכן, ככל שהאם תאכל מזונות בריאים יותר, כך הסיכוי שהעובר ייוולד עם פחות בעיות שיניים או בעיות של שיניים עקומות וכו’.

היעילות של דיקור סיני לכאבי שיניים, לסתות ועוד.

כאבי שיניים ולסתות הם נפוצים בעולם המודרני, הם יכולים לקרות בשל לחץ, סטרס ובעיות דנטליות שונות. טיפול באמצעות דיקור סיני יכול להקל באופן מידי על כאבים אלו ולטפל בבעיה משורשה, על מנת שלא תשנה שוב. ברוב המקרים לרפואה הקונבנציונלית יש אמצעים לטפל בבעיות שיניים שונות, אך בכל הקשור לבעיות בלסתות  כמו – נעילת לסתות, בעיות במפרק הלסת, חריקת שיניים, טיפולים בבעיות לאחר ניתוח שיניים, אין תמיד לרפואה הקונבנציונלית פתרון טוב למיגור הכאבים. לכן, הדיקור הסיני נכנס כאן לתמונה ומאפשר ריפוי של הכאבים אחת ולתמיד.

את טיפולים אלו ניתן לקבל במרפאות המתמחות בדיקור סיני, כאשר המטפל מאבחן היטב את הבעיה ומאתר את מקור כאב שלא תמיד יהיה דווקא בשיניים, אלה הוא יכול להיות בחוליות, בצוואר ואפילו באוזניים. לאחר איתור מקור הכאב, המטפל מבצע דיקור מדויק באזורים הנגועים, מה שיכול להקל באופן מידי על כאבי השיניים וכל כאב אחר שנגרם כתוצאה מהשיניים.