6 מקומות שניתן להזריק בהם בוטוקס

ככל שאנו גדלים ומתבגרים, העור המתוח שבגופנו הולך ונהיה רפוי ואנו מאבדים נפח כתוצאה מאיבוד שומן תת עורי.

כתוצאה מכך נוצרים קמטים המוכיחים לנו שאנו מתבגרים.

עוד דבר שיכול לגרום לקמטים זו חשיפה לשמש וגנטיקה.

הפתרון למניעת הקמטים הוא בוטוקס, אבל באילו מקומות ניתן להזריק בוטוקס?

כל הפרטים לפניכם.

 

אבל לפני הכל, מהו יתרונותיו של הבוטוקס?

תפקידו של הבוטוקס הוא בעצם להרפות את השריר שגורם לקמט ובכך להעלים את הקמט שנוצר. הזרקות בוטוקס מותחות את הפנים וגורמות להן להיראות צעירות ומתוחות ללא צורך בניתוח.

 

צידי העיניים

המון פעמים כשמדובר בקמטים בצידי העיניים מדובר ב"קמטי הבעה", אך יש המון נשים שאותם קמטים מפריעים להן והן ישמחו שהם ייעלמו. עוד דבר שיכול לגרום לקמטים בצידי העיניים הוא שאנשים אינם מרכיבים משקפי שמש בעת היציאה החוצה, הם מסתנוורים מהסתכלות על השמש, מכווצים את שרירי העיניים וכתוצאה מכך מופיעים קמטים בצדדים.

ניתן להזריק בוטוקס בצידי העיניים על מנת לתת מראה צעיר יותר ועור מתוח ורענן יותר.

 

גבות

ככל שאנו מתקדמים בגיל הגבות מתחילות לצנוח כתוצאה מכוח הכבידה, איבוד העור, התרופפותו, ומאיבוד נפח רקמת שומן הנמצאת בין הגבה לעצם. גם פעולה של העיניים של פתיחה וסגירה וכיווץ הגבה גורמים לגבות לצנוח. ניתן להזריק בוטוקס מתחת לגבה על מנת להרים את הגבות לפחות באופן חלקי ולהחזירן למצבן הקודם.

 

מצח

ככל שגדלים ומתבגרים וכשיש פעילות יתר של השרירים במצח מתחילים להיות קמטי הבעה, לכן כשכועסים יש קמטים שמופיעים. עוד דבר שגורם לנפילת העור במצח הוא שהשריר במצח יחסית חלש בניגוד לשרירים אחרים, הוא לא מסוגל להתחרות עם העור וכתוצאה מכך מאבד שיווי משקל ומפיל את המצח. ניתן להזריק בוטוקס למצח על מנת להעלים את קמטי ההבעה שאינם רצויים.

 

לחיים

ככל שאנו גדלים העור מזדקן ומתחילה נסיגה של עצמות הלחיים ועצמות הפנים מכיוון וישנו שינוי בכמות השומן התת עורי. כתוצאה מכך ישנם קמטים באזורי הלחיים הנותנים מראה עייף, רפוי ומבוגר. ניתן להזריק בוטוקס ללחיים על מנת לתת מראה של עור צעיר, מתוח ורענן.

 

בין הגבות

לעיתים נוצר שקע בין הגבות כתוצאה מרפיון העור. כיווץ השרירים בין הגבות בזמן ריכוז\כעס\ מחשבה יוצרים קמט בין הגבות. כתוצאה מכך גם כאשר אין מחשבה, ריכוז או כעס הקמט נשאר שם ואז זה נראה כאילו אנחנו מרוכזים או כעוסים תמיד. ניתן להזריק בוטוקס על מנת להעלים שקע זה.

 

צידי הפה

ככל שאנו מתבגרים העור מאבד קולגן וחומצה היאלורונית, צידי הפה נוטים ליפול למטה והפנים נראות עייפות ומבוגרות. ניתן להזריק בוטוקס על מנת להחזיר לפנים את החיות שלהן.

 

בוטוקס

לסיכום, ניתן להזריק בוטוקס במגוון מקומות בפנים על מנת להחזיר את העור למצב מתוח, גמיש וצעיר.

 

זריקה בשפתיים

אישה
מה היה לנו עד עכשיו?