3 תוכנות לניהול העסק

כל בעל עסק בוודאי יכול להזדהות עם התחושה שקיימת לבעלי עסק רבים – תחושה של בלגן מתמיד, מסמכים רבים, אין סוף רישומים, והרבה בירוקרטיה. לא סתם אומרים כי הדרך לעסק משגשג מצליחה מניהול מצליח ואיכותי. רבים מבעלי העסקים מעסיקים מזכיר או מזכירה שיסייעו להם בתפעול השוטף של כל אלו, אך כיום ישנן תוכנות לניהול העסק, שיעזרו לכם להיות במעקב אחרי כל הדברים החשובים, יתזכרו אתכם בתאריכים מיוחדים וחשובים, יעשו לכם סדר בתשלומים למיניהם, ובקיצור – יהיו העיניים של העסק. כך תוכלו להתרכז בדברים החשובים באמת, ועם תפעול נכון ויעיל של תוכנות אלו – העסק שלכם יפרח אפילו יותר. אנחנו כאן בדיוק על מנת להציג לכם את התוכנות השונות האלו. כל מה שתצטרכו זה לבחור את זו המתאימה לכם ולצרכים המדויקים של העסק שלכם. בהצלחה!

 

Ezcount

איזי קאונט היא תכנה לניהול עסק בת כמעט עשר שנים, שהוקמה במטרה לספק שירותים טכנולוגיים לעסקים בשוק הישראלי. התוכנה מתאימה למגוון עסקים, מהקטנים ועד לגדולים, וניתן באמצעותה להפיק חשבוניות וקבלות וכן לשלוח אותם לרואה חשבון בצורה קלה, יעילה ונוחה. התוכנה כוללת גם שירותי סליקת אשראי וחיבור לשירותים נוספים כמו ווייקס או שופייפיי. כמו כן, מערכת זו כוללת גם מודל ניהול הוצאות, מודל ניהול עסק בעל עזרים לניהול לקוחות ומלאי, ויצירת דפי מכירה, כאשר כל אלו מוצגים בצורה ידידה למשתמש ונוחה לשימוש ויסייעו לכם בהתנהלות כלכלית נכונה. יתרון נוסף של תוכנה זו היא מערך שירות הלקוחות שלה, וכן מגוון המסלולים שהיא מציעה, הכוללים שירותים שונים במחירים משתנים, כאשר המחירים לשנה נעים בין 50 שקלים לכ- 200 שקלים. המערכת מציעה הרשמה והתנסות ללא עלות.

 

Monday

מאנדי היא פלטפורמה לניהול עסקים ופרויקטים, בעלת כלים לניהול משאבים ומעקב אחר ניהול זמן ומשימות, כולל דיווח על משימות שבוצעו. משתמשים בתוכנה זו יכולים להעלות קבצים, להעיר הערות, לתזכר את עצמם, או את חברי הצוות שלהם על משימות שונות. כמו כן, המערכת מעוצבת בצורה נוחה, איכותית, מהירה ויעילה, והיא כוללת גם לוחות איסוף נתונים מספריים, ומאפשרת יכולת מעקב אחר הפרויקטים השונים. התוכנה מפיקה סטטיסטיקות לגבי התקדמות המשימות השונות, מתריעה אם יש משימה "תקועה". נציין כי התוכנה אינה מציעה שירותי סליקה או הוצאת חשבונית. כמו כן, המערכת מציעה 14 יום ניסיון ללא עלות.

 

Bizi box

ביזי בוקס היא תכנה המאפשרת לכם לנהל את העסק בצורה אוטומטית לחלוטין, תעניק לכם שליטה מלאה על ההכנסות ועל ההוצאות של העסק, דרך מחשב נייח,  מחשב נייד וגם בסמארטפון. לאחר שתחברו את כלל המוסדות הפיננסיים שקשורים לעסק שלכם לתוכנה, כמו חשבון הבנק או קרן הפנסיה שלכם, כל המידע יהיה זמין עבורכם במסך הראשי. התוכנה מבצעת ניתוח נתונים בעזרת בינה מלאכותית, ותיתן לכם התראות במידה ותזהה פעולות חריגות, ותספק עבורכם גם תחזיות מגמות עתידיות. המערכת מאובטחת היטב, תפיק עבורכם דוח תזרים מזומנים של העסק, תייצא עבורכם דפי חשבון וגם דוחות היסטוריים. המערכת מעוצבת בצורה נוחה ושימושית, ומעניקה תקופת ניסיון חינם של חודש.

מחשבון

 

מה היה לנו עד עכשיו?