מהיום לא מחכים חודשים ל-MRI! הכירו את האתר שיזרז את התור

תמיד שעומדים בפני קביעת תורים לבדיקות מיוחדות, מבינים עד כמה הבעיה היא חמורה הרבה יותר ממה שחשבנו קודם לכן. בכל הארץ, בכל הערים, בפריפריות, בקיבוצים או במושבים, כדי לקבוע תור לצילומים כמו סי טי, זמני התורים ארוכים שמתחילים רק שלושה חודשים קדימה ואפילו חצי שנה קדימה, שלא נדבר על השעות ההזויות שנותנים לבדיקות האלה, 2 לפנות בוקר, 4 לפנות בוקר ועוד במקומות מרוחקים ממקום המגורים שלנו. 

 

בריאות היא לא רק שחור לבן, יש גם מצבים אפורים שעלולים להרוס את שיגרת החיים

בדרך כלל כאשר קיים מקרה בריאותי חריג בו אדם כלשהו נמצא בסכנת חיים מידית, הרי שהוא איננו יצטרך לחכות לבדיקות רפאיות ככל שיהיו יקרות, ברגע שהרופא המטפל מאשר שיש צורך מידי לקיום הבדיקה, מבצעים מיד ללא המתנה מיותרת.

אך כאשר המצב הבריאותי הוא איננו בין חיים למוות אלא יותר בכיוון של ירידה משמעותית באורח החיים בעקבות מחלה כלשהי, כמו בעיות אורתופדיות שונות, קביעת התור לבדיקות הדמיה יכולות להיקבע כמה חודשים קדימה, ולכן במצבים שכאלה כל יום שעובר, הוא סבל מיותר.

בחברת 360 מעלות שיא, זיהו את הקושי בקביעת תורים לטווח הקצר והחליטו להציע את השירות המקצועי והיעיל ביותר לשם קידום התורים ובשעות נוחות.

 

ישנה דרך מעולה שניתן לעקוף את התורים הללו ועוד לבצע את הבדיקות קרוב לבית בקלות ובנוחות

דרך האתר של חברת 360 מעלות שיא – שירותי רפואה ובדיקות אבחנתיות מתקדמות בפריסה ארצית, ניתן לבצע בדיקת mri פרטי בטווח זמן של בין 12 ל- 24 שעות בלבד! התשלום עבור הבדיקה יתבצע באופן פרטי בטווח הסכומים של בין 3,000 ₪ לבין 6,000 ₪, תלוי בבדיקה.

דרך נוספת אפשרית, היא לבצע את התשלום לבדיקה על ידי ביטוח בריאות פרטי. בכל מקרה, בשני המקרים התורים יהיו מוקדמים ככל הניתן ובנוסף ייקבעו בסביבת אזור המגורים.

mri פרטי

לסיכום בריאות איתנה היא הבקשה הכי גדולה והברכה הכי יעילה לכולם ובכל גיל

כשמדובר בבריאות שלנו או חלילה של ילדנו, אין משחקים, ננסה להזיז הרים וגבעות כדי להשיג את המבוקש אך לעיתים, כוח הרצון הוא לא זה שעוצר אותנו אלא האטימות של המערכת שאיננה מתחשבת באנשים עם בעיות "שקופות" שלא מסכנות חיים.

לכן בחברת 360 מעלות שיא שמכירים מקרוב את הבעיות הללו, יינתנו פתרונות לכל המעוניינים בכך על ידי קביעת תורים מהירים ביותר, וקביעת תורים בסביבת אזור המגורים ולא בטווח של 200 קילומטר מאזורכם ובנוסף, חשוב לא פחות, בשעות סבירות ולא באמצע הלילה.

נכון שמדובר בהשקעה כספית אך כמו שלא מתפשרים על טיפוח, היגיינה, בילויים, נסיעות, טיולים ואוכל אז בטח שלא נחסוך בבריאות, בטח כשמדובר על בדיקת MRI שלא מבצעים בכל יום או אחת לחודש.

mri פרטי

מה היה לנו עד עכשיו?