אודות

קצת עלינו

במרפאת השיניים שלנו שהושקע בה ובעיצובה מחשבה רבה תרגישו נינוחות מקסימאלית ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכל זאת, על מנת להנעים כמה שיותר את חווית הטיפול שממילא מעיקה ומקשה על הלקוחות. אתם יותר ממוזמנים להגיע ולהתרשם.

 

רפואת שיניים מתקדמת

במרפאה שלנו תמצאו את הציוד והאבזור הטוב ביותר בעולם. החל מסורק אינטרה אוראלי ועד תכנונים ממוחשבים של השתלות שיניים. במרפאה שלנו משתמשים בציוד ובשיטות חדשניות ביותר!

 

טיפולים במיוחד בשבילך

כפי שאין פנים דומות, כך מבנה הפה שונה אצל כל אדם ואדם, ולכן בתחילתו של תהליך הטיפול יקבעו הרופאים שלנו, ד"ר שמחה פירוב וד"ר אלנתן פירוב, יחד עם צוות מומחה המרפאה את תכנית הטיפול האישית לכל מטופל וזאת כמובן בכפוף לאילוצים והצרכים השונים של הלקוח. במרפאה מאמינים שמניעה חשובה אף יותר מטיפול מקצועי, ולכן מייעצים ומתאימים לכל מטופל את הדרך המתאימה לו ביותר לטיפול ושימור מצב הפה שלו ובכך מפחיתים את הצורך בטיפולים בעתיד.

 

צוות המרפאה

הרופאים שלנו ד"ר שמחה פירוב וד"ר אלנתן פירוב וצוות המומחים שגיבש סביבו משלימים בעבודתם אחד את השני ומתאימים עצמם לעולם מתחדש ששם דגש על תוכניות טיפול אישיות ושילוב של עבודה בין מספר מומחים. במרפאת "שיניים בריאות" תמצאו טיפול אישי וחם לצד מקצועיות ואמינות לא מתפשרת על בריאות השיניים שלכם.

במרפאה ניתן לקבל טיפולים דנטליים נרחבים כולל: טיפולי שורש, טיפולים משמרים, כתרים וגשרים, טיפולי חניכיים, שתלים, תותבות ועוד. בנוסף, ניתנים טיפולי שיניים לילדים הכוללים יישורי שיניים, טיפול תחת גז צחוק וסדיציה ושילוב של שיטות הרגעה ליצירת חוויית טיפול חיובית עם מכשור מתקדם שמפחית עבור הילדים כאב וחרדה.

המרפאה ממוקמת בחולון, רחוב אילת 36. ישנה גישה נוחה למרפאה וחנייה קרובה, וכמובן נגישות מלאה לנכים. המרפאה פתוחה בשעות גמישות לנוחות המטופלים.