מחירי הלבנת שיניים

   

נהוג לחשוב שמחירי הלבנת שיניים הם גבוהים, אולם קיימות מספר דרכים להשגת שיניים לבנות, וחלקן אינן עולות אפילו אגורה שחוקה אחת. כל שעליכם לעשות הוא להקפיד על ניקוי  השיניים, וזה לא רק ישמור על צבע השיניים שלכם, אלא גם ישמור על בריאות השן ועל חשבון הבנק שלכם.

רוצים שיניים לבנות ובזול? כל הדרכים למנוע הצהבת שיניים

מהם מחירי הלבנת שיניים?תוהים מהם המחירים לטיפולי הלבנת שיניים? ובכן, חלקם ממש אבל ממש נמוכים. כמה עצות ודרכים לשמירה על השיניים שלכם לבנות מבלי להגיע למרפאת שיניים:

להקפיד על ניקוי שיניים אצל השיננית מדי חצי שנה. להימנע ממזונות חומציים אשר צובעים את השיניים, משקאות חריפים ובמיוחד יין אדום, קפה וקפאין שידועים ככאלה אשר הגורמים להצהבה. הימנעו מעישון סיגריות, סיגרים, נרגילות וכל חומר המכיל ניקוטין. עישון הוא הגורם מספר אחת לפגיעה בצבע השן.

השיניים עדיין לא לבנות?

למרות על הדרכים לשמירה על השיניים בעצמנו, ישנם גורמים המשפיעים על צבע השיניים שאינם בשליטתנו. עם הגיל גוון שן מתכהה, ונטייה לשיניים צהובות יותר או פחות היא גנטית. כמו כן גורמים דוגמת זיהום אויר משפיעים על צבע השן.

בשל כל אלא, רפואת השיניים האסתטית מספקת כיום טיפולי הלבנת שיניים במגוון דרכים, אפשרויות, טכניקות ולפיכך גם המחירים לטיפולי הלבנת שיניים הם שונים.

כמה זה עולה- מגוון טיפולים מההיצע בשוק רפואת השיניים

אם אתם מחפשים את הזולים במחירי הלבנת השיניים, ואינכם זקוקים לטיפול מאסיבי, שימוש בחומרים ביתיים הוא נוח וזול.

שימוש במשחות שיניים המכילות חומרים מלביני שן: חפשו בין המרכיבים בגב המשחה חומרים המכילים מי חמצן: היידרוגן פרוקסיד או קרבמיד פרוקסיד, אם הם אינם קיימים דעו שהמשחה לא תלבין את שינכם יותר מכל משחה אחרת.

משחת שיניים כזו עולה כעשרים שקלים ברשתות הפארם ובכל חנויות הפרפומריה.

מדבקות להלבנת שיניים ושימוש בחומרים המכילים מי חמצן להלבנות שיניים ביתיות:

גם מחירי הלבנת שיניים באמצעות מדבקות ומי חמצן אינם גבוהים במיוחד, אולם רופאי שיניים ממליצים לדאוג לטפל בכל כאבי השיניים, החורים והסתימות לפני שמשתמשים בחומרים מלבינים ללא פיקוח רפואי. חשוב לעבור ניקוי שיניים אצל שיננית, וטיפולי שיניים הכרחיים במרפאת השיניים.

ערכה המכילה פסים להלבנת השיניים (לשיניים העליונות ולשיניים התחתונות), מכילה כ- 56 פסים נצמדי-שן ועליהם חומר הלבנה המכיל כשישה אחוזים חמצן. את הפסים יש להרכיב על השיניים למשך שלושים דקות, כל יום מדי ארבעה עשר ימים. (חשוב לקרוא את הוראות היצרן לפני השימוש). הטיפול אפקטיבי למספר חודשים.ערכה שכזו עולה כ- 225 שקלים, וניתן לקנות אותה ברשתות הפארם.

הלבנת שיניים במרפאות שיניים

מחירי הלבנת שיניים כזו הם גבוהים יותר, אולם הטיפול הינו לטווח ארוך יותר מאשר הטיפול הביתי.

רפואת השיניים האסתטית מטפלת בהלבנת שיניים, במריחת מי חמצן בריכוז גבוה על השן (כ- 35 אחוז), ושימוש באור או בקרן לייזר על מנת להאץ את הליך ההלבנה. הטיפול יעיל הרבה יותר מטיפול ביתי, מכיוון שריכוז החומר הפעיל גבוה יותר, אך גם עליו יתכן ותצטרכו לחזור בשנית ובשלישית לשם השגת תוצאות מירביות. חשוב לציין שגם טיפול זה איננו לצמיתות.

מחיר הטיפול נע בין 2,000 ל- 4,000 שקלים, והוא מתבצע במרפאות המוסמכות לטיפולי שיניים בהלבנה.

מחירי טיפול הלבנת שיניים על ידי ציפוי שינייםנעים בין 350 ל- 2500 שקלים, תלוי בסוג הציפוי (לרוב חרסינה) ומספר השיניים המטופלות. הצעות מחיר רלוונטיות וספציפיות לכל מטופל מועברות על ידי רופאי שיניים מומחים ולאחר בדיקה יסודית.